Model No.:
B24120000104X 01.488.500.01 1007621 D00000098
Origin:
China
HS Code:
1 Piece(MOQ)
Mia Davis
Mia Davis
Typically replies within 4 hours
Hey, Do you want to talk with us?
Product Details
Customization: Available
Current Rating: 10A
Mounting Type: Screw Mount
Shipping
Contact us about freight and estimated delivery time.
Payment Guarantee
Secure Payments: Every payment you make on Chion is protected.
Model NO.
Number of Poles
2 Poles
Switch Type
Rotary Switch
Termination Style
Wire Lead Terminal
Voltage
12V