No. Model:
B24120000104X 01.488.500.01 1007621 D00000098
Asal
China
Kod HS:
1 Keping (MOQ)
Mia Davis
Mia Davis
Biasanya membalas dalam masa 4 jam
Hai, awak mahu berbual dengan kami?
Butiran Produk
Customization: Tersedia
Current Rating: 10A
Mounting Type: Screw Mount
Penghantaran
Hubungi kami mengenai pengangkutan dan anggaran masa penghantaran.
Jaminan Pembayaran
Pembayaran Selamat: Setiap pembayaran yang anda buat di Chion dilindungi.
NO. Model.
Number of Poles
2 Poles
Switch Type
Rotary Switch
Termination Style
Wire Lead Terminal
Voltage
12V